İkinci el Güngören Playstation ps4 ps3 Alım Satım

Tel:0538 841 65 52

İkinci el ps3 ps4 Alan Yerler

Güngören İkinci El Playstation Alan Yerler

Playstation oyun serisinin tüm sürümleri döneme damga vurmuş ve her zaman büyük ilgi uyandırmayı başarmıştır. Bu oyunlarda futbol müsabakaları ön plandadır. Yaşlı genç her kesimden insan bu oyunları oynamakta ve çok keyifli zamanlar geçirmektedir. Son sürümleri satın alma gücü olmayanlar için Güngören Playstation alan yerler piyasası oldukça ilgi çekicidir. Çok yüksek ücretlerde ödemeden bu ürünlere ikinci el piyasasından sahip olabilirsiniz.

İkinci el piyasasında az kullanılmış ürünler bulunmaktadır. Eski veya yeni ps3 cihazlarının kontrolleri yapılarak satışa sunulmaktadır. Müşterilerin kullanmadığı eski ps4 cihazları Güngören Playstation alan yerler tarafından satın alınmaktadır. Tüm İstanbul’da yaygın bir şekilde mevcuttur. Bu ürünleri almak çok zordur. Sıfır ürünlerin dış ülkelerden gelmesinden dolayı yüksek vergiler uygulanmakta ve alım gücünü zorlamaktadır. Bir şekilde ürünü almış ve artık kullanmak istemeyenlerin para kazanarak ikinci el piyasasına sunduğu bu cihazlara sizde sahip olabilirsiniz. Üstelik inanamayacağınız fiyatlarla karşılaşacaksınız. Sıfır gibi yeni cihazlar çok cüzzi fiyatlarla satılmaktadır.

İkinci el ps3 ps4 alan yerler

Sizde gereksiz yüksek ücretler ödemek yerine bu şekilde ps sürümlerine sahip olabilirsiniz. Kullanım fazlası olan bu ürünlere Güngören Playstation alan yerler üzerinden sahip olmak çok kolaydır. Ürünlerinize değerleri en iyi şekilde verilecektir. Belirlenen değerler sizin onayınıza sunulacak ve kabul etmeniz durumunda ödemeniz anında cebinize girecektir. Sıcak satış mantığı ile paralar nakit olarak ve aynı anda yapılacaktır.